شیائومی ۱۳ پرو باوجود استفاده از دوربین بزرگ یک اینچی، طراحی استانداردی خواهد داشت

یک‌ماه شخصی موفق شد یک عکس مخفیانه از جلوی شیائومی ۱۳ طرح شود. اکنون تصویر دیگری از این دستگاه دردسترس قرار گرفته است که طراحی دوربین پشتی آن را نشان می دهد.

به گزارش GSMArena مدل پروشیائومی ۱۳ از حسگر یک اینچی ۵۰ مگاپیکسلی IMX989 استفاده می‌شود که نمونه‌ای آن قبلاً در شیائومی 12S اولترا نیز دیده شده است. بررسی‌های انجام‌شده روی دوربین 12S اولترا درکنار تراشه‌ی Snapdragon 8+ Gen 1 نشان از عملکرد خیلی خوب آن داشت و به‌همین دلیل انتظار می‌رود شیائومی ۱۳ نیز در بخش تصویربرداری حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشید.

شیائومی 13 پرو

طراحی بخش دوربین پشتی شیائومی ۱۳ پرو درمقایسه با 12S اولترا که یک جزیره‌ی دوربین بزرگ داشت، به‌طرز شگفت‌انگیز کوچک و استانداردی به‌نظر می‌رسد. در تصویر فاش‌شده از این محصول، دوربین یک اینچی در سمت چپ قرار دارد و دوربین وسط نیز از نوع اولترا واید است.

مقاله مرتبط:

کشف شیائومی 12S اولترا با روی دوربین اصلی و قابلیت‌های تصویربرداری روانی بازار، شیائومی 13 پرو مانند یک پرچمدار همهجانبه طراحی شده است. این دستگاه از دوربین پشتی سه‌گانه خواهد برد اما هنوز جزئیات مربوط به دو دوربین دیگر آن دردسترس نیست.

شیائومی 13 پرو

غیراز دوربین، انتظار داریم شیائومی ۱۳ پرو از همان فرمول نسل قبلی خود با صفحه نمایش بزرگ ۶٫۷ اینچی AMOLED با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز استفاده کند. گفته می‌شود این نمایشگر از پنل E6 سامسونگ خواهد برد و وضوح QHD پلاس را ارائه خواهد کرد. عکس فاش‌شده از نمای جلوی این دستگاه نشان‌دهنده رم ۱۲یی مفهومی و رم ۳ ریاضی مجازی دارد. نام رمز این دستگاه نیز nuwa است که مدل چینی و جهانی آن را به‌ترتیب با شماره مدل 2210132C و 2210132G معرفی خواهد کرد.

احتمالاً چند هفته پس‌از معرفی Snapdragon 8 Gen 2 که اواسط نوامبر انجام خواهد شد شاهد رونمایی از سری شیائومی ۱۳ بود.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما