You are خوش آمدید. 8 قابل توجه توصیه‌هایی درباره پکیج لینک سازی خارجی

لینک ها در واقع یک پیوند هستند که به استفاده کنندگان آن این امکان را میدهند که با یک کلیک ساده از صفحه ی به صفحه ی جدید هدایت شوند. لینک سازی دستی همان لینک­هایی است که خودتان می­سازید و به صفحات مورد نظر پیوند می­کنید. منحصر به فردترین بک لینک ها در شکل های مختلف (PROF – EDU – GOV – TEXT – REPOTAGE & etc) در مارکت ایران که افرادی با تجربه و متخصص برای شما تهیه میکنند و بصورت دستی روی آن ها کار میکنند و از طرفی آژانس دیجیتال مارکتینگ ایماژ همیشه متعهد است که بهترین قیمت را به کاربران خود ارائه دهد و از این بابت هم خیال شما راحت است که سرعت تحویل سفارش ها به نسبت الگوریتم های گوگل بهینه سازی شده و شما دقیق سرموعد مشخص سفارش خود را تحویل میگیرید . مطلب تا چه اندازه مفید است و آیا برای کاربران نیز کاربردی است؟ هر چه سایت شما از صفحات خروج (Exit Page) کمتری برخوردار باشد برای گوگل محبوب تر خواهید شد. لینک سازی در منوی سایت های فروشگاهی بسیار اهمیت دارد. بازدید کنندگان بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برای کسب اطلاعات و بالا بردن سطح دانایی یا حتی رسیدن به جواب یک سوال مرورگر های خود را باز می کنند و عبارتی را جستجو می کنند، امید این کاربران پیدا کردن پاسخ سوال خود و مطالعه بهترین و جامع ترین مطالب در زمینه سوال خود هستند.

بر اساس مطالعات، سه صفحه ی اول در صفحه نتایج موتور های جستجو بیش از 60% از کاربران را به خود جذب می کنند. علاوه بر تأثیر خوب لینک سازی داخلی روی گوگل، با این کار می توان باعث بهبود تجربه کاربری یا (User Experience) نیز شد، زیرا در صورتی که مطالب تولید شده واقعا جذاب و کاربردی باشد و کاربران از خواندن مقالات لذت ببرند، اگر مطلبی به عنوان مطلب پیشنهاد شده توسط نویسنده ارائه شود، قطعا مقاله ی بعدی نیز توسط کاربران خوانده خواهد شد. آنچه در محبوب شدن سایت مشکل است این است که کاربران زیادی به صورت طبیعی شما را به یکدیگر پیشنهاد نخواهند داد و این مسیر با سرعت بسیار کمی پیش خواهد رفت. بیشتر سایت هایی که به این صورت بک لینک می فروشند فقط به فکر جیب خودشان هستند و کیفیت کار اصلاً برای آنها اهمیتی ندارد! مشخصا بعد از مدت زمانی که از آموزش لینک بیلدینگ استفاده کرده و شروع به لینک سازی در وبلاگ ها کردید، سود و مزایای مشخصی برای سایت و کسب و کار شما به وجود می آِید. به نظرتون این کار درستی هست یا نه؟ هر لینکی که با هدف دستکاری رتبه صفحه یا سایت در نتایج جستجوی گوگل ساخته شود، به عنوان بخشی از یک link scheme (حقه لینک سازی) و تخطی از دستورالعمل های گوگل در نظر گرفته می شود. This conte᠎nt w᠎as c​re ated by G​SA  Content Ge᠎ne ra tor ​DEMO !

بک لینک ها به طور موثری به افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت کمک می کنند، چه از طریق نتایج جستجو و چه از طریق سایت هایی که به آنها لینک شده اند.آنچه بازدیدهایی که از طریق بک لینک بدست می آیند را از دیگر روش های تبلیغاتی سایت متمایز می کند این است که این گونه بازدید ها هدف گذاری شده اند و نرخ پرش کمتری دارند.نرخ پرش کم به معنای افزایش ترافیک سایت است و ترافیک سایت نیز معیاری است که گوگل برای تعیین رتبه سایت ها در گوگل آن را در نظر میگیرد. رباتهای موتور جستجوی گوگل، در زمان بررسی یک صفحه، لینکهای موجود در آن را نیز بررسی کرده و به این صفحات لینک شده مراجعه میکنند، به این ترتیب، مسیر حرکت ربات گوگل در فضای اینترنت شکل میگیرد. فقط لینکهای کلاه سفید بسازید. کلمات کلیدی سایتتان را بررسی کنید اگر هر کلمه، صفحه هدف (Landing Page) مخصوص به خودش را ندارد، برای آن ها صفحه ای مجزا بسازید. پس با توجه به اهمیت لینک سازی، مهمترین کلمات کلیدی در هریک از صفحات سایت که نوشته شده باشد به عنوان انکر تکست به صفحات هدف دیگر لینک می شود، تا از این طریق گوگل و کاربران به مسیر لینک شده هدایت شوند.

بنبست ها نه تنها از نظر گوگل مضر هستند بلکه باعث می شود کاربران هم از صفحه خارج شوند و شما به راحتی برای آن ها صفحه خروج یا Exit page ساخته اید. از کلمات هم خانواده و یا دیگر کلمات کلیدی سایتتان هم استفاده کنید. https://xseo.ir/link-building وب را به تار عنکبوت تشبیه می کنند زیرا تارهای عنکبوت همگی به هم متصل هستند و عنکبوت ها با استفاده از تارها به هر نقطه ای می روند حال اگر به هر دلیلی یکی از تارها پاره شود عنکبوت ها برای رفت و آمد به مشکل می خورند و مسیر دیگری را انتخاب می کنند. بدون شک تازه می توانید باور کنید که حرف های نماینده فروش در رابطه با آن محصول درست بوده و به آن کالا اعتماد خواهید کرد. ممکن است احساس کنید که آن شخص فقط قصد فروش محصولش را دارد و در خرید آن کالا هنوز هم دودل باشید. هم چنین می توانید از برنامه نویس سایتتان بخواهید که این ویژگی را به راحتی برایتان کد نویسی کند. بطور مثال سایت فروش موبایل باید در منو از کلمه ی کلیدی برندهای موبایل استفاده کرده باشد و عملیات سئو نیز روی این صفحات انجام شده باشد تا کاربر به راحتی به صفحه ی هدف مربوط به آن برند ( https://ppsx.ir/%d8%b4%d8%a7%db%8c%d8%b9%d9%87-buzz-%d8%af%d8%b1-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-exposured/ ) وارد شود و برای سایت شما افزایش رتبه و بازدید داشته باشد.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاه
تماس با ما