MrBeast با حمایت مالی از جراحی های آب مروارید به 1000 نابینا کمک می کند دوباره ببینندCNN

ستاره YouTube MrBeast جهان را شفاف‌تر می‌کند – برای حداقل 1000 نفر.

جدیدترین شیرین کاری سازنده محتوا، پرداخت هزینه حذف آب مروارید برای 1000 نفر است که نابینا یا نزدیک به نابینا بودند اما توانایی پرداخت هزینه جراحی را نداشتند.

MrBeast – نام واقعی جیمی دونالدسون – در ویدیوی شنبه که تا بعد از ظهر یکشنبه بیش از 32 میلیون بازدید داشت، می‌گوید: “ما در حال درمان کوری هزار نفر هستیم.”

در این ویدیو تصاویر لمسی قبل و بعد از بیمارانی که پس از اتمام جراحی با دید واضحی می بینند را نشان می دهد. یوتیوبر همچنین کمک های نقدی و هدایایی دیگر را به برخی از شرکت کنندگان اهدا کرد.

جف لونسون، چشم پزشک و جراح، با دونالدسون برای انجام دور اول جراحی در جکسونویل، فلوریدا همکاری کرد. Levenson برنامه “هدیه بینایی” را برای بیش از 20 سال هماهنگ کرده است که جراحی آب مروارید رایگان را برای بیماران بدون بیمه که از نظر قانونی به دلیل آب مروارید نابینا هستند، ارائه می دهد.

لونسون در این ویدئو با اشاره به جراحی برداشتن آب مروارید می گوید: نیمی از نابینایی ها در جهان افرادی هستند که به جراحی 10 دقیقه ای نیاز دارند.

لونسون به CNN توضیح داد که پس از انجام عمل جراحی اصلاح آب مروارید خود، الهام گرفته شده است تا به مردم کمک کند تا به جراحی آب مروارید دسترسی پیدا کنند.

او گفت: «در روزها و هفته‌های بعد از عمل جراحی آب مروارید خودم، از اینکه دنیا چقدر روشن، زیبا و زنده بود، شگفت‌زده شدم. اما من از این ایده شوکه شدم که صدها میلیون، احتمالاً 200 میلیون نفر در سراسر جهان وجود دارند که در اثر آب مروارید نابینا یا تقریباً نابینا هستند و به جراحی دسترسی ندارند.

لونسون در ماه سپتامبر از یکی از اعضای تیم دونالدسون تماس گرفت. او گفت: “من هرگز در مورد MrBeast نشنیده بودم.” بنابراین من تقریباً تلفن را قطع کردم. اما خوشبختانه تلفن را قطع نکردم.»

آنها با تماس با سرپناه‌های بی‌خانمان‌ها و کلینیک‌های رایگان شروع به تهیه فهرستی از بیمارانی در منطقه جکسون‌ویل کردند که نیاز به جراحی آب مروارید داشتند، اما توانایی پرداخت آن را نداشتند. در نهایت، آنها گروهی متشکل از 40 بیمار داشتند – و لونسون تمام جراحی‌های خود را در یک روز انجام داد، از ساعت 7 صبح شروع شد و در ساعت 6 بعد از ظهر به پایان رسید.

لونسون گفت که بیماران در «ناباوری هستند که کسی واقعاً به دنبال آنها باشد تا آنها را از کوری نجات دهد، و سپس مهربانی و سخاوت روح را برای ارائه جراحی داشته باشد».

این چشم‌پزشک همچنین تیم دونالدسون را با SEE International، که او به‌عنوان افسر ارشد پزشکی در آن خدمت می‌کند، مرتبط کرد. این سازمان غیرانتفاعی مراقبت های چشمی رایگان را در سراسر جهان به بیماران نیازمند ارائه می دهد. این سازمان به دونالدسون کمک کرد تا به بیماران بیشتری دسترسی پیدا کند و در مجموع 1000 عمل جراحی در حدود سه هفته انجام شد. این ویدئو بیمارانی را نشان می دهد که در جامائیکا، هندوراس، نامیبیا، مکزیک، اندونزی، برزیل، ویتنام و کنیا تحت عمل جراحی قرار می گیرند.

لونسون گفت که امیدوار است این ویدئو و سخاوتمندی دونالدسون الهام بخش “تلاش هماهنگ برای پایان دادن به کوری بیهوده” باشد.

او گفت: «اگر MrBeast بتواند آتشی روشن کند، و اگر بتوانیم از حمایت دولتی و خصوصی در پشت آن استفاده کنیم، می‌توانیم به نیمی از کوری در جهان پایان دهیم.» بدون آن همه هزینه، و با دستاوردهای باورنکردنی در بهره‌وری و پتانسیل انسانی.»

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه