7 راه ساده و مضحک برای بهبود ماشین چمن زنی

من برای تعمیر ماشین چمن زنی خود نیازی به پرداخت پول به شخص دیگری نداشتم. اگر باک به موتور وصل است، ماشین‌های چمن‌زنی را فشار دهید تا مخزن سوخت تخلیه شود. احتمالاً می خواهید سوخت را حتی در مدل های بدون مخزن بنزین نصب شده روی موتور تخلیه کنید. در حالی که مزارع واحدهای تولیدی بزرگ ممکن است تیتر خبرها باشند، نود درصد مزارع در مزارع ایالات متحده با دام معمولاً می توانند با تهیه غذای حیوانات خود در زمان و هزینه صرفه جویی کنند. تریلر دام بارگیری و حمل گاو و حیوانات مختلف را برای فروش یا مراقبت های پزشکی در مواقع ضروری آسان می کند. اتوهای مارک برای ایجاد علامت دائمی بر روی هر واحد دام استفاده می شود که رسیدگی به مسائلی مانند مراقبت های روزمره و نیازهای پزشکی را آسان تر می کند. در حالی که امکان حمل اسب در هر تریلر دام وجود دارد، تریلرهای اسب دارای ویژگی های خاصی هستند که سواری را برای خانواده اسب ها ساده تر می کند.

این نه تنها به زمان و سرمایه نیاز دارد، بلکه به تجهیزات زیادی برای کار کردن زمین، برداشت محصول و مراقبت از دام هایی مانند گاو، گوسفند و اسب نیاز دارد. امروزه ماشین‌های برداشت انگور در کسری از زمان با تکان دادن یا کوبیدن انگورها کار را انجام می‌دهند تا انگورها را در نوار نقاله یا قیف رها کنند. مردم قرن‌هاست که گاوها را با دست می‌دوشند، اما استفاده گسترده از دستگاه‌های شیردوشی در قرن بیستم استخراج شیر را آسان‌تر از همیشه کرده است. شانس این است که حتی برای کسانی که فقط چند هکتار دارند، تعداد زیادی تراکتور مفید وجود دارد که زندگی شما را آسان تر می کند. فکر می‌کنید آنچه را که برای ادامه زندگی در مزرعه لازم است خریده‌اید؟ دریل بذری حدس و گمان را از فاصله و عمق قرار دادن بذرها از هم دور می کند.

یک مته بذر برای قرار دادن دقیق بذر طراحی شده است، به ویژه در مقایسه با روش تصادفی مورد استفاده توسط یک بذر افشانی. سپس به طور تقریبی مقیاس جهانی را که قصد دارید در آن بکارید تخمین بزنید، زیرا حفاظت از بذر در پوند در فوت مربع توصیه می شود. به نظر می رسد مانند یک تراکتور است، اما از سرهای قابل تغییر – یا اتصالات – برای کاشت، کنار هم قرار دادن زمین و برداشت همه قطعات از گندم تا سویا استفاده می کند. کولتیواتور که برای کشیدن پشت تراکتور طراحی شده است، برای کشت و خرد کردن خاک طراحی شده است. یک پنجه قوی تر از یک کولتیواتور، برای حفر و شکستن خاک مقاوم طراحی شده است.

USDA تخمین می زند که بیش از 2 میلیون مزرعه در ایالات متحده فعال هستند که حدود 99٪ آنها به عنوان مزارع خانوادگی طبقه بندی می شوند. حسگر CO غلظت گاز CO را در محیط در قسمت در میلیون (ppm) شناسایی و اندازه گیری می کند. درپوش بنزین ماشین چمن زنی را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا آن را باز کنید و مستقیماً خارج کنید. خوشبختانه، در رابطه با کشاورزی مورد علاقه، دامداری یا حتی مراقبت معمول از چمن، کمک های زیادی وجود دارد – کمک فلزی بزرگ، معمولاً در سایه خاصی از افراد بی تجربه. اما زمانی که می‌خواهید زندگی خود را در کشاورزی بسازید، یک عامل اصلی را باید به خاطر بسپارید. اگر به دنبال راه حلی با بودجه دلپذیر برای مراقبت از حیاط کوچکتر هستید، این گزینه جمع و جور از Troy-Bilt یک عرشه 30 اینچی را ارائه می دهد که برای یاردهای یک هکتاری یا بسیار کمتر کافی است.

این به معنای فرصت‌های زیادی برای این افراد است که می‌خواهند چرخ دنده‌ها را عوض کنند و حرفه‌ای را در کشاورزی دنبال کنند یا سنت گسترده‌ای را در کشاورزی ادامه دهند. ما تعداد زیادی از آنها را انتخاب کرده‌ایم، چه نیاز به یک مانکن سبک وزن داشته باشید که به راحتی فشار داده شود و خرده‌فروشی آن آسان باشد، یا به یک ماشین چمن‌زنی چرخدار سنگین‌تر با جعبه جمع‌آوری بزرگ برای به حداقل رساندن چمن. برای مناطق کوچکتر، می توانید از یک موتور تک سیلندر سبک وزن ZTR استفاده کنید که معمولاً ارزان تر است. اطمینان از توقف کامل موتور و تیغه قبل از هر گونه تغییر در ماشین چمن زنی یا قرار دادن بازوها یا ابزارهای موجود در ماشین چمن زنی یکی دیگر از روش های جلوگیری از آسیب است. فاصله‌های سوپاپ نیز می‌تواند بسیار زیاد باشد، یکی دیگر از نقاط منفی که توسط موتور سوزان تشدید می‌شود. با پایان یافتن تابستان، احتمالاً خرید در حال حاضر حیاتی‌تر به نظر نمی‌رسد، اما دقیقاً به همین دلیل است که می‌توانید معاملات زیادی را در آنجا پیدا کنید، زیرا فروشگاه‌های DIY و حیاط خلوت انبارها را مرتب می‌کنند. ما به شما کمک می‌کنیم تا نحوه تصمیم‌گیری در مورد تراکتور مفید مناسب بر اساس خواسته‌های خود را تعیین کنید.

چه در یک مزرعه کوچک با دارایی‌های محدود مشغول باشید یا با تکه‌ای از کف که تراکتور نمی‌تواند به آن برسد، سروکار دارید، یک کلنگ می‌تواند روز را نجات دهد. اگر در مورد چمن و باغ خود سخت گیری کنید، در نهایت، مطمئناً این اتفاق می افتد – جاه طلبی های شما از ماهیچه های شما پیشی می گیرد، و ممکن است با انتخابی روبرو شوید: برنامه های خانه و حیاط خلوت خود را رها کنید یا از کمک بگیرید. لینچ و خدمه‌اش در واقع از محل سکونت استریت در جاده سکشن وست لاین – از زمانی که توسط آتش‌افروزان سوزانده شده است – در صحنه‌های اولیه شبیه به مجموعه‌ای از ساختمان‌های مختلف که هنوز در حال حاضر در فیلم عمل می‌کنند، استفاده کردند. در عبارات مختلف، اگر می‌خواهید دور در حیاط خود را تجربه کنید، با کارت‌بازی‌ها در خرده‌فروشی سخت‌افزار همراه شوید، اما اگر می‌خواهید حرفه‌ای در مسابقات تهاجمی شروع کنید، نگاهی به کارت‌هایی بیندازید که نمی‌توانید در آنها پیدا کنید. انبار خانه آیا تا به حال سعی کرده اید به گاو یا خوک بیمار فشار بیاورید تا داروی آنها را مصرف کند؟

بیایید با آن روبرو شویم – شما نمی توانید یک گاو را در پشت وانت بچسبانید. در گذشته، لازم بود این کار با دست و یا با کمی خرج کردن، با اجازه دادن به حیوانی محصول را زیر پا بگذارد. این نرم افزار دستی برای همه چیزها از حفر سوراخ برای میله های حصار گرفته تا شکستن ریشه های قدرتمند و هر قسمت در بین آن مفید است. برچسب‌های گوش وسیله‌ای ساده برای قرار دادن برچسب روی گوش حیوان هستند که تشخیص آن‌ها را در مورد تغذیه، دارو و مراقبت‌های مختلف آسان می‌کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از دستگاه علف زن در ویترین نت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما