۱ کشته و ۶ مجروح در انفجار لوله گاز آمونیاک در شهرستان بهار

شهردار صالح آباد از توابع شهرستان بهار در استان همدان گفت: ترکیدگی و انفجار لوله مخزن گاز آمونیاک کشتارگاه طیور این شهر، یک کشته و ۶ مجروح و برجا گذاشت.

مهدی سحاب روشن روز شنبه در گفتگو با ایرنا بیان کرد: شب گذشته 11 کارگر در یکی از اتاق‌های سردخانه کشتارگاه طیور در حال فعالیت بودند که ترکیدگی باعث مرگ و مجروح شدن چند تن از کارگران می‌شود.

وی اضافه کرد: حدود هفت کارگر در کنار لوله حاوی آمونیاک حضور دارند که از انفجار لوله‌های سوختگی استفاده می‌کنند و می‌توانند ۶ نفر را از محل حادثه خارج کنند.

شهردار صالح آباد ادامه داد:، اما یکی از عوامل به علت سوختگی شدید و مسمومیت آمیز ناشی از استشمام گازونیاک جان باخت.

سحاب روشن بیان کرد: تیم‌های آتش نشانی شهرستان بهار و شهر صالح آباد در کمترین زمان در محل حادثه یافتند و با راهنمایی یکی از کارگران کشتارگاه طیور، محل شیر فلکه اصلی مخزن آمونیاک را شناسایی کردند، مسدود کردند و محل حادثه را ایمن سازی کردند.

وی تصریح کرد: مجروحان این حادثه با خودروهای امدادی به اورژانس پیش بیمارستانی منتقل شدند و به علت سطحی بودن جراحات وارد شده به صورت سرپایی مداوای شدند.

سحاب روشن با بیان اینکه گاز آمونیاک باعث مسمومیت یکی از آتش نشانان حین انجام عملیات نیز شده بود اظهار داشت: وضعیت جسمی و عمومی این آتش نشان نیز خوب است.

شهر صالح آباد از توابع شهرستان بهار در فاصله حدود ۲۲ کیلومتری مرکز استان و در جاده همدان – سنندج قرار دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم