ژاکلین فرناندز مجدداً در پرونده کلاهبرداری 200 کرور روپیه در ارتباط با مجرم سوکش چاندراسخار احضار شد | اخبار مردم

دهلی نو: ژاکلین فرناندز دوباره با مشکل مواجه می شود زیرا شاخه جرائم اقتصادی پلیس دهلی برای او احضاریه دیگری صادر کرد.

پلیس دهلی او را احضار کرده است تا در رابطه با پرونده اخاذی 200 کرور روپیه ای که ادعا می شود مربوط به مجرم سوکش چاندراسخار است، به تحقیقات بپیوندد. این بازیگر از EOW درخواست کرد تا بازجویی را در روز دوشنبه 12 سپتامبر به تعویق بیاندازد و دلیل آن را فیلمبرداری های از پیش برنامه ریزی شده عنوان کرد.

بر اساس گزارش ایندین اکسپرس، راویندرا سینگ یاداو، مسئول ویژه CP گفت: «تحقیقات برای مشخص شدن همه پیوندها، (و اینکه) افرادی که در توطئه اصلی دخیل بودند و افرادی که هدایا را پذیرفته بودند از پیشینه او آگاه بودند یا نه ادامه دارد.

وی همچنین گفت: حداقل پنج نفر از جمله نورا فاتحی بازیگر برای بازجویی در این پرونده احضار شده اند.

ED یک مورد پولشویی در کلاهبرداری ادعایی از طریق FIR ثبت شده توسط پلیس دهلی ثبت کرده بود. ED قبلاً گفته بود که اظهارات فرناندز در 30 آگوست و 20 اکتبر 2021 ضبط شده است، جایی که او اعتراف کرد که هدایایی از چاندراشکار دریافت کرده است.

ED همچنین گفت که فرناندز عواید حاصل از جرم و هدایای ارزشمندی را که با استفاده از آن برای خود و اعضای خانواده‌اش در هند و خارج از کشور خریداری کرده بود، استفاده کرده است و این به منزله جرم پولشویی طبق بخش 3 قانون جلوگیری از پولشویی 2002 است.

Sukesh Chandrashekhar، اهل بنگالورو در کارناتاکا، در حال حاضر در زندان دهلی به سر می برد و با بیش از 10 پرونده جنایی که علیه او ثبت شده است، روبرو است.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه