پیشنهاد فرانسه برای ممنوعیت گاوبازی در میان “ممانعت” در پارلمان کاهش یافت

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

پس از آن که لایحه ای که ورزش خون را غیرقانونی می کرد، توسط قانونگذار چپگرا که پشت آن بود، لغو شد، پیشنهاد برای ممنوعیت گاوبازی در فرانسه لغو شد.

آیمریک کارون از حزب چپ La France insoumise (France Unbowed) “ممانعت” از سوی قانونگذاران همکار که بیش از 500 اصلاحیه در پیش نویس قانون او ارائه کردند، که مانع از رای گیری در مجلس ملی شد، مقصر دانست.

این لایحه اصلاح قانون موجود را برای مجازات آزار حیوانات به منظور حذف معافیت‌ها برای گاوبازی‌هایی که می‌توان نشان داد «سنت‌های محلی بدون وقفه» هستند، اصلاح کرد.

نزدیک به 75 درصد فرانسوی ها از ممنوعیت گاوبازی که به نام معروف است حمایت می کنند کوریداطبق نظرسنجی Ifop در روزنامه Journal du Dimanche.

>> طرفداران گاوبازی در جشنواره ای در جنوب فرانسه شرکت می کنند زیرا مخالفان خواستار ممنوعیت کامل آن هستند

با این حال، لایحه پیشنهادی مقاومت شدید طرفداران ورزش خون را برانگیخت که آن را به عنوان یک سنت دیرینه توصیف می کنند که باید حفظ شود.

اگر به رأی گذاشته می شد، احتمالاً توسط اکثریت قانونگذارانی که نگران تحریک کانون های گاوبازی در جنوب کشور هستند، رد می شد.

امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه گفت: «ما باید به سمت یک مصالحه، مبادله برویم.» وی افزود که انتظار ندارد این پیش‌نویس قانون تصویب شود.

وی افزود: از جایی که من نشسته ام، این اولویت فعلی نیست.

دولت او از اعضای ائتلاف میانه‌روی حاکم خواسته بود که از لایحه‌ای که توسط اپوزیسیون چپ حمایت می‌شود، حمایت نکنند، حتی اگر بسیاری از اعضای آن شخصاً طرفدار آن هستند.

(فرانسه 24 با خبرگزاری فرانسه)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم