(ویدئو) سیل در سئول؛ ایستگاه قطار و خودروها زیر آب رفت

بارش شدید باران در روز دوشنبه شهر سئول، پایتخت کره جنوبی باعث جاری شدن سیل در ایستگاه‌های قطار و زیر آب رفتن خودروها، تخریب خیابان‌ها در اثر افتادن درختان و آب‌گرفتگی از زمین‌های کشاورزی در اطراف شهر شد.

به گزارش فرارو، عکس‌ها و ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شوند، همچنین خیابان‌های مملو از آب را نشان می‌دهند که باعث تعطیلی همه مراکز شهری و توقف خدمات سرویس‌های حمل و نقل عمومی می‌شود.

بارش شدید باران از شب گذشته آغاز شد و گزارش‌های محلی حاکی از قطع شدن برق در برخی از مناطق شهر است.

بنا بر اعلام خبرگزاری یونهاپ، در روز دوشنبه تا ۱۷۰ میلی متر باران در مناطق مرکزی کشور از جمله پایتخت باریده است.

در منطقه دونجاک واقع در جنوب سئول نیز 137 میلی‌متر بارندگی در ساعت ثبت شده است که بدترین عملکرد در دهه‌های اخیر می‌شود.

گزارش‌ها همچنین حاکی از ارسال یک پیام عمومی در نیمه شب گذشته برای ساکنان سئول است که درباره احتمال رانش زمین هشدار می‌دهد.

اداره هواشناسی کره جنوبی، پیش‌تر دربارۀ باران شدید در سراسر سئول، شهر بندری اینچئون همچنین در استان‌های شمالی هشدار داده بود و به همین دلیل به کمک نیرو‌های امداد، ساکنان مناطق کم‌ارتفاع پیش از محیط زیست سیال و مناطق امن منتقل شده بودند.

این حادثه تلفات جانی در پی ندارد، اما خسارات مالی بسیاری برجای گذاشته است.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه