نقد “نگران نباش عزیزم”: فلورانس پوگ برای بازخرید فیلم دوم اولیویا وایلد کافی نیستCNN

موج‌های درام خارج از صفحه نمایش و شایعات پیرامون «نگران نباش عزیزم» دومین فیلم کارگردان اولیویا وایلد را در موقعیتی ناخوشایند قرار داده است، که نمی‌تواند این هیاهو را توجیه کند (در بهترین حالت خوب است) اما احتمالاً به خوبی توصیه شده است که از آن پول نقد کنید. فلورانس پیو قوی ترین حالت را برای دیدن فیلم ایجاد می کند، اما با توجه به تقاضای او، اگر این فیلم را از دست دادید، نگران نباشید.

مفهوم تاریک اسرارآمیز نشان دهنده انحراف مشخصی از اولین حضور چشمگیر وایلد با “Booksmart” است، یک فیلم کوچک در دوران بلوغ که تمام نت های مناسب را به نمایش می گذارد. بازیگری که به کارگردانی تبدیل شده است، با دادن فرصتی برای ارتقاء در کلاس، گروهی از بازیگران درجه یک را جمع آوری کرده است، اما در داستانی که این روند را کمی طولانی تر می کند و آن را به خوبی پرداخت نمی کند. در واقع، پایان همان چیزی می شود که نیروی محرکه فیلم از تلاش برای اجتناب از آن صحبت می کند – یعنی هرج و مرج.

با توجه به یک بدهی معنوی به «همسران استپفورد» با تصویری که به دقت مانیکور شده از حومه شهر، نکات جدیدتری برای مقایسه وجود دارد، مانند فیلم «Suburbicon» به کارگردانی جورج کلونی. حتی یک عروسک از «ادوارد دست قیچی» در چشم انداز پاستلی از یک کوچه بی‌نقص وجود دارد که در آن مردان یک فایل را به محل کار هدایت می‌کنند در حالی که همسرانشان با وظیفه‌شناسی خداحافظی می‌کنند.

به نظر می رسد آلیس (پوگ) و همسرش جک (هری استایلز) در رویا زندگی می کنند و با همکارانش در جامعه برنامه ریزی شده به سبک دهه 1950 جایی که همه آنها زندگی می کنند مهمانی سختی می کنند. این دو به طرز دیوانه‌واری برای همدیگر داغ هستند، بنابراین شنیدن دوست آلیس بانی (با بازی وایلد) این را می‌گوید.

با نگاهی دقیق تر، همه چیز کمی بیش از حد عالی به نظر می رسد، و در نتیجه مشکوک، با این واقعیت شروع می شود که هیچ کس توضیح نمی دهد که دقیقاً برای چیزی به نام پروژه پیروزی کار می کنند. همچنین یک فرقه مانند ارادت به رئیس، فرانک (کریس پاین، مانند Pugh، برش بالای مواد) وجود دارد، که اتهامات خود را دریافت می کند تا مشتاقانه بپذیرد که آنها در حال تغییر جهان هستند.

هری استایلز و فلورانس پوگ در فیلم «نگران نباش عزیزم» به کارگردانی اولیویا وایلد، نقش زن و شوهری را در یک شهر شرکت بازی می‌کنند.

اگر هدف نوعی انطباق با گفتگوی شاد باشد، وقتی آلیس شروع به احساس اشتباه می کند که توسط رویاهای عجیب، تصاویر سورئال و رفتار یک همسایه تقویت می شود، جای خود را به چیزی شبیه به نور گاز می دهد.

بر اساس فیلمنامه‌ای که به شین و کری ون دایک (نوه‌های دیک ون دایک) و کیتی سیلبرمن «Booksmart’s» نسبت داده شده است، «نگران نباش عزیزم» به دام خلاقانه پیروی از مدل یک قسمت «منطقه گرگ و میش» می‌افتد. فقط بدون آن نوع افشاگری که آن را به ردیف به یاد ماندنی‌تر آن سری برساند. در حالی که فیلم چیزی برای گفتن در مورد سیاست های جنسیتی و زن ستیزی دارد، اما آنقدر خوب بیان نشده است که بتواند خود را از سایر فیلم ها متمایز کند.

با توجه به آن، سؤالی که نیویورک تایمز در مورد جنجال در مورد روابط خارج از صفحه نمایش مطرح کرد – “آیا تبلیغات مارپیچی به “نگران نباش عزیزم” در گیشه آسیب می رساند؟” – دقیقاً وارونه به نظر می رسد. در عوض، مسئله واقعی این است که آیا این کنجکاوی، از جمله تحلیل فیلم‌های Zapruder از ستاره‌های اولین نمایش جشنواره فیلم ونیز، می‌تواند علاقه به فیلمی غیرقابل توصیف را برانگیزد؟ (این فیلم توسط برادران وارنر منتشر می شود، مانند CNN، واحدی از برادران وارنر دیسکاوری.)

از نظر عملی، علیرغم گرمای شدیدی که استایلز به حرفه بازیگری خود ادامه می دهد، اولین قرعه کشی باید Pugh باشد که نمایه رو به رشد او – با نامزدی اسکار برای “زنان کوچک”، “بیوه سیاه” و “تلماسه” آینده – شاهد خواهد بود. او در فیلم دیگری به نام “شگفت انگیز” در نوامبر می آید.

پس از اولین حضور چشمگیر وایلد، همیشه این انتظار وجود دارد که ببینیم آیا یک فیلمساز می تواند موفقیت دیگری کسب کند یا خیر. با این معیار، «نگران نباش عزیزم» بیشتر شبیه یک شکست متوسط ​​است تا یک ناامیدی بزرگ، اما در نهایت، سخت است که این پروژه را به عنوان یک پیروزی نامید.

“نگران نباش عزیزم” در تاریخ 23 سپتامبر در سینماهای ایالات متحده نمایش داده می شود. این فیلم توسط استودیو برادران وارنر توزیع می شود که مانند CNN بخشی از دیسکاوری برادران وارنر است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم