نظر | گیل کالینز: در مورد میت رامنی (و سگش) اشتباه کردم

اما نه، او فقط موز زد و پاسخ داد: “سگ هوای تازه را دوست دارد.”

کمپین پیشرفت کرد. و یه جورایی ناامید میشدم من مطمئن هستم که شما مدت‌هاست آن را از بانک‌های حافظه خود مسدود کرده‌اید، اما رامنی یک کاندیدای واقعاً خواب‌آور بود. وقتی گفت که به شدت به “آمریکایی ها” اهمیت می دهد، به جز، نه “بسیار فقیر”، این یک نقطه اوج بود.

این پس از یک پیروزی بزرگ مقدماتی در فلوریدا بود که او اضافه کرد که “شکی نیست که فقیر بودن خوب نیست.”

خوب، خیلی وقت پیش بود. از آن زمان، دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد و کسانی از ما که برای امرار معاش سیاستمداران را مسخره می کنیم به سرزمین فرصت های همیشگی نقل مکان کردیم. در طی آن نه میلیون بار به این نکته اشاره کردم که ترامپ در مرحله‌ی اولیه‌ی کارش، نسخه‌ای از یکی از ستون‌هایم را برای من فرستاده بود و در کنار عکسم «سگی با صورت خوک» را خط می‌کشید و همچنین موفق شد کلمه “too” را اشتباه بنویسید.

البته او اکنون رئیس جمهور نیست، اما ترامپ همچنان نامزد می شود و ادعا می کند که انتخابات دزدیده شده است، رقصی شاد برای شرکت کنندگان در کنگره NRA می رقصد و به خود می بالد که پوتین در زمان او «هرگز و هرگز به اوکراین نمی رفت». رامنی اکنون در سنا است، جایی که او تنها جمهوری‌خواه بود که در هر دو استیضاح ترامپ به برکناری ترامپ رای داد و اخیرا تنها جمهوری‌خواه بود که به لغو حکم ماسک جو بایدن رای منفی داد.

او البته از میچ مک کانل و برنامه حزبش نیز حمایت می کند. اگر با آن موافق نیستید، سخت است که این همه نوستالژیک در مورد آنچه که ممکن است بوده باشد. اما یکی از درسی که من از دوره Seamus خود می گیرم این است که چیزهایی وجود دارند که بسیار بدتر از خسته کننده هستند.

تایمز متعهد به انتشار است تنوع حروف به سردبیر مایلیم نظر شما را در مورد این مقاله یا هر یک از مقالات ما بدانیم. در اینجا برخی از نکات. و این هم ایمیل ما: [email protected].

بخش نظرات نیویورک تایمز را دنبال کنید فیس بوک، توییتر (@NYTopinion) و اینستاگرام.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم