میزبانی ایران در فیوچرز فرصتی برای تنیس کشورمان است

کد خبر : 1872642 |
07 اسفند 1401 ساعت 19:24 |
653 بازدید |

1
دیدگاه

یزدانی:

یزدانی تنیسور ایرانی و رنک ۴ کشورمان با اشاره به میزبانی ایران از رقابت‌های فیوچرز گفت: این یک فرصت خوب برای تنیسورهای ایران است.

میزبانی ایران در فیوچرز فرصتی برای تنیس کشورمان است

به گزارش “ورزش سه”، علی یزدانی که در مسابقات جام‌حذفی تنیس کشور، جام خلیج فارس حضور داشت، با حضور سورهای خارجی در این رقابت‌ها و مسابقات فیوچرز پرداخت و تغییر کرد: در مسابقات جام حذفی سطح کیفی رقابت‌ها خیلی خوب است، چرا که بازیکنان. خارجی با سطح کیفی بالا در این رویداد شرکت کردند و مسابقات را برگزار کردند که قبولی بودیم.

وی ادامه داد: برخی از تیم‌ها از دو بازیکن خارجی استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث شد تا سطح رقابت‌ها بالا برود؛ اما این حضور یک مشکل هم دارد و آن این است که به نوعی تنیسورهای ایرانی برای عقد قرارداد با تیم‌های ایرانی دچار مشکل می‌شوند و به نظرم باید قوانینی وضع شود که به شکل مساوی از تنیسورهای ایرانی و خارجی بهره ببرند.

او خاطر نشان کرد: با توجه به پرداخت هزینه ها و هزینه های خارجی سنگین، بازیکنان در ایران خیلی به نفع ماست، چرا که خیلی سخت شده و با این هزینه ممکن است برویم و شاید خیلی زود هم حذف شوند، اما با این شیوه رفتار می کنند. ما ۱۰ روز فرصت داریم با تنیسورهای خارجی بازی و تمرین کنیم و خیلی خوب است.

یزدانی گفت: در نیمه نهایی، به جز یک نفر ایرانی، همه خارجی بودند و به نظرم این باید مدیریت شود. باید کاری کرد که هم حضور خارجی‌ها را داشته باشند و هم به بازیکنان ایرانی فرصت حضور داشته باشند.

او در مورد میزبانی ایران در مسابقات فیوچرز یادآور شد: این میزبانی را خیلی خوب می‌بینم، چرا که پس از سال‌ها موفق شد میزبانی را بگیرد و با این شرایط تحریم، کار قابل‌قبولی باشد. بیش از 90 تنیسور خارجی به ایران سفر خواهند کرد و این یک فرصت خوب برای تنیس ایران است.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances