محرومیت قهرمان دوچرخه سواری جهان | ورزش سه

کد خبر : 1940145 |
06 خرداد 1402 ساعت 10:22 |
752 بازدید |

0
دیدگاه

به دلیل حمایت از جنگ در جنگ

اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سواری، قهرمان سه دوره پارالمپیک جهان، الکسی اوبدنوف را از شرکت در مسابقات بین‌المللی محروم کرد.

محرومیت قهرمان دوچرخه سواری جهان

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از سایت روسی rbc، الکسی اوبیدنوف قهرمان سه دوره پارادوچرخه‌سواری جهان به دلیل حمایت از عملیات نظامی در شبکه‌های اجتماعی، نمی‌تواند در مسابقات بین‌المللی شرکت کند. این تصمیم توسط اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سواری گرفته شده است.

اوبیدن پیام را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است که به عنوان حمایت از عملیات نظامی روسیه در سراسر تلقی می‌شود، از جمله استفاده از عبارت پیروزی از آن ما خواهد بود.

ابتدای سال جاری بود که کمیته بین‌المللی (IOC) توصیه کرد که ورزشکاران روسیه و بلاروس با پرچم بیطرف در مسابقات بین‌المللی پذیرفته شوند. این توصیه‌ها برای ورزشکاران شرکت‌کننده در ورزش‌های تیمی و همچنین ورزشکارانی هستند که در عملیات نظامی در حمایت از می‌کنند اعمال نمی‌شود. تصمیم‌گیری در مورد پذیرش ورزشکاران بر فدراسیون‌های بین‌المللی خواهد بود.

اوبیدنوف، ۴۷ ساله، سه بار قهرمان جهان در پارا دوچرخه‌سواری است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances