قتل تیلو تاجپوریا: فیلم دیگری از دوربین مدار بسته نشان می دهد که گانگستر در مقابل پلیس چاقو می خورد | دهلی نیوز

دهلی نو: چند روز پس از کشته شدن تیلو تاجپوریا توسط اعضای باند رقیبش در زندان تیهار، تصویر مهیج دیگری از دوربین مداربسته که نشان می دهد گانگستر در حضور مقامات زندان مرکزی تیهار چاقو خورده است، روز جمعه منتشر شد. این دومین تصویر دوربین مداربسته از این قتل مخوف است که نشان می‌دهد زندانیان همکار همچنان به تاجپوریا – متهم اصلی تیراندازی دادگاه روهینی در مقابل پرسنل یونیفرم پوش که مداخله نمی‌کنند، ادامه می‌دهند.

ویدئوی دوربین مداربسته که از ساعت 6:15 صبح روز 2 می و از گالری مرکزی زندان تیهار به دست آمده است، نشان می دهد که برخی افراد جسد گانگستر تیلو تاجپوریا را بیرون می آورند. تصاویر بعداً نشان می دهد که دو نفر دیگر در حضور پرسنل پلیس به جسد ضربه می زنند و به آن ضربه می زنند.

در این فیلم، پرسنل پلیس را می‌توان دید که در نزدیکی تیلو تاجپوریا ایستاده‌اند، روی زمین دراز کشیده‌اند و سه مرد را تماشا می‌کنند که با سلاح‌هایی که از کوره‌های قفل شده به گانگستر می‌زنند.

اولین فیلم دوربین مدار بسته نشان می دهد که تاجپوریا به طرز وحشیانه ای چاقو خورده است

روز پنجشنبه، اولین مجموعه از فیلم‌های دوربین‌های مداربسته که قتل وحشتناک گانگستر تیلو تاجپوریا را نشان می‌دهد که گفته می‌شود توسط اعضای باند رقیب جیتندر گوگی در داخل زندان امنیتی تیهار ظاهر شد.

این ویدیوی 2.36 دقیقه‌ای نشان می‌دهد که مهاجمان به زور وارد محوطه‌ای جداگانه در داخل زندان شده و در یک حمله وحشیانه با هدف اطمینان از مرگ تاجپوریا، با چاقو، لگد و مشت به او ضربه می‌زنند.

این فیلم ناراحت کننده باعث نگرانی های قابل توجهی در مورد سطح امنیت در تیهار و عدم اقدام آشکار مقامات برای فرونشاندن خشونت ها شده است. بر اساس گزارش ها، تاجپوریا بیش از 50 ضربه چاقو توسط مهاجمان مورد اصابت قرار گرفت.

چه کسی پشت قتل تیلو تاجپوریا است؟

تاجپوریا (33)، ساکن تاجپور کلان در حومه دهلی، تحت تدابیر شدید امنیتی در زندان تیهار اسکان داده شد. گانگستر ساتیندر سینگ برار، همچنین با نام گلدی برار که گمان می‌رود در کانادا مخفی شده باشد، با استناد به انتقام، مسئولیت حمله به تاجپوریا را بر عهده گرفته است.

در جریان تحقیقات مشخص شد که اعضای باند رقیب یعنی دیپاک تیتر، یوگش با نام مستعار توندا، راجش و ریاض خان حوالی ساعت 6:15 صبح کوره آهنی نصب شده در طبقه اول بند را با استفاده از یک اره دست ساز باز کرده اند. یک زندانی دیگر به نام روهیت نیز در این حمله مجروح شد.

“کارمندان زندان فاش کردند که دیپاک با نام مستعار تیتار (31)، یوگش با نام مستعار گایندا (30)، راجش با نام مستعار توندا (42) و ریاض خان (39) با چاقوهای دست ساز به تاجپوریا حمله کردند. هنگامی که روهیت سعی کرد مداخله کند، او نیز مورد حمله قرار گرفت. آکشات کاوشال، معاون اضافی کمیسر پلیس (غرب) گفت.

به گفته مقامات زندان، تیلو تاجپوریا بلافاصله به بیمارستان دین دیال آپادحیای دهلی منتقل شد و در آنجا اعلام شد که او مرده است.

پرونده به سلول ویژه منتقل شد

این در حالی است که اکنون پرونده برای رسیدگی به بند ویژه منتقل شده است. این پرونده بر اساس بخش های 302 و 307 قانون مجازات هند (IPC) در ایستگاه پلیس هاری نگر به ثبت رسیده است. به گفته یکی از مسئولان زندان، متهمان در طبقه اول همان بند اسکان داده شدند و با میله آهنی به تاجپوریه حمله کردند.

ضربات دادگاه روهینی

سونیل بالیان با نام مستعار تیلو تاجپوریا، ساکن دهلی که رهبری باند بدنام تیلو را بر عهده داشت، در سال 2016 به جرم چندین جنایت دستگیر شد و از آن زمان تاکنون در زندان بوده است. تاجپوریا متهم اصلی پرونده تیراندازی دادگاه روهینی در سپتامبر 2021 بود که منجر به کشته شدن دوست تبدیل به رقیب او گانگستر جیتندر مان با نام مستعار گوگی شد.

تیراندازان که گفته می‌شود از نزدیکان تاجپوریا بودند، با لباس وکیل آمده بودند و گوگوی را در دادگاه روهینی به ضرب گلوله کشتند. دو مرد مسلح بلافاصله توسط تیم پلیس به ضرب گلوله کشته شدند.

رقابت تاجپوریا و گروهش با باند دیگری به رهبری گانگستر بدنام، جیتندر گوگی، به سال 2009 بازمی گردد، زمانی که این زوج با هم دوست بودند اما از نامزدهای مختلف در انتخابات کالج سوامی شراداناند در دهلی بیرونی حمایت کردند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه