سوپرلیگ والیبال ترکیه ستاره‌باران شد!

کد خبر : 1867581 |
10 بهمن 1401 ساعت 10:41 |
2.5K بازدید |

0
دیدگاه

با اضافه شدن جاشکه و خوان تورینا؛

تیم‌های قدرتمند هالک بانک و زاعت بانک دو ستاره والیبال را جذب کردند.

سوپرلیگ والیبال ترکیه ستاره‌باران شد!

به گزارش «ورزش سه»، در حالی که سوپرلیگ والیبال ترکیه به هفته‌های پایانی خود در دور مقدماتی می‌رسد دو تیم قدرتمند آنکارا خبر از خریدهای بزرگی می‌دهد.

بر این اساس توماس جاشکه تیم ملی آمریکا که با تیم بایک موتور قهرمان لیگ چین شد، به تیم هالک بانک پیوست تا در کنار نیمیر عبدالعزیز هلندی، برنو آرژتینی و میکاپ ما آمریکایی های خارجی این تیم را تکمیل کند.

از طرف دیگر زراعت بانک مدافع عنوان قهرمانی لیگ ترکیه نیز دست به کار شد و عثمانی خوان تورینا دریافت کننده سابق تیم ملی ایتالیا را خرید تا این ستاره کوبایی‌- ایتالیایی کمک بزرگی برای این تیم در ادامه فصل باشد. سایر خارجی های این تیم ووتر ترمات و تویینسترا از هلند و مارتین آتاناسف بلغاری هستند.

1796514

گفتنی است تیم های هالک بانک و زراعت بانک فعال در رتبه های اول و دوم لیگ ترکیه حاضر هستند و همچنین وضعیت خوبی در لیگ قهرمانان اروپا دارند. از طرفی با اضافه شدن این ستاره ها در ادامه رقابت های قهرمانی سوپرلیگ ترکیه در ادامه رقابت های جذاب بود.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه