روز باکسینگ تعطیلاتی است که آمریکا باید همین الان بپذیرد

به یاد دارم که یک بار به عنوان یک کانادایی سعی کردم روز باکس را برای یک دوست آمریکایی توضیح دهم.

“یک روز تعطیل در 26؟” او با تعجب پرسید. “چرا به یک تعطیلات نیاز دارید در حالی که به تازگی تعطیل کرده اید؟”

پاسخ، در آن صورت، قاطعانه در سوال بود. نبوغ Boxing Day این است که تعطیلات از تعطیلات است – به این معنی که این تعطیلاتی است که همه ما در حال حاضر به آن نیاز داریم.

خاستگاه Boxing Day که در بریتانیا، کانادا و چندین کشور مشترک المنافع برگزار می شود، انگلیسی است و ریشه در سنت ارائه کمی چیزی به فقرا و خدمتکاران در 26 دسامبر دارد. کارفرمایان پولدار یک جعبه کالا می دادند. به کمکی که روز بعد از کریسمس هنگام دیدار با خانواده‌هایشان همراه داشته باشند – از آنجایی که آنها در خود روز کریسمس کار می‌کردند.

از این رو، روز باکسینگ.

در طول قرن نوزدهم، این سنت به یک تعطیلات قانونی تبدیل شد، سپس در سراسر امپراتوری گسترش یافت. پسرعموهای سرکش آمریکایی ما قبلاً تا آن زمان جدا شده بودند، این ممکن است توضیح دهد که چرا کانادا روز باکسینگ دارد و ایالات متحده اینطور نیست.

هر نقش سنتی که تعطیلات ممکن است زمانی ایفا کرده باشد، در طول قرن بیستم به سرعت جای خود را به عملکرد کنونی خود حداقل در کانادا داد: خودسرایی. کریسمس متعلق به خانواده است. در روز باکسینگ، شما شما را انجام می دهید.

می‌توانید کاملاً گچ بزنید و مسابقات قهرمانی هاکی نوجوانان جهان را با دوستان خود تماشا کنید – یک انتخاب محبوب. می توانید به جای گوش دادن به پهپادهای پدربزرگ و مادربزرگ خود در مورد کریسمس گذشته، اسباب بازی های خود را به دوستان خود نشان دهید. مهم‌تر از همه، می‌توانید خرید کنید: Boxing Day، یا به‌درستی، Boxing Week، تبدیل به بزرگترین فصل خرید سال در کانادا شده است، حتی از جمعه سیاه در نوامبر پیشی گرفته است – سنتی که کانادا با وجود جشن شکرگزاری در روز دوشنبه، از ایالات متحده قرض گرفته است. در ماه اکتبر

اما جذابیت واقعی Boxing Day فروش نیست، بلکه فشاری است که در 25 دسامبر از بین می برد. کریسمس شادی است، اما کار زیادی نیز دارد. وعده Boxing Day – یک روز فقط برای شما – همه چیز را بسیار قابل تحمل تر می کند. در طول کریسمس، اگر خانواده‌تان شما را دیوانه می‌کنند، اگر غذا خیلی سنگین است، اگر به آنچه می‌خواستید نرسیدید، همیشه فردا هست. باکسینگ دی تشخیص می دهد که گاهی اوقات عشق به تعطیلات کافی نیست. شما هم به تفریح ​​تعطیلات نیاز دارید.

برای توهین به کسی، اما من همیشه گیج بودم که آمریکایی ها فرصت اضافه کردن یک تعطیلات دیگر به تقویم را از دست داده اند، به خصوص تعطیلاتی که به خود ارضایی اختصاص دارد. شاید Boxing Day یکی از آن چیزهای کانادایی باشد، مانند Coffee Crisp و The Tragically Hip، که به نظر می رسد در ایالات متحده کاملاً خوب کار می کنند، اما ترجمه نمی کنند.

با این حال، سنت‌ها تکامل می‌یابند، و Boxing Day ارزش آن را دارد. امروز، روز باکس خصوصی خود را جشن بگیرید و هر کاری که می خواهید انجام دهید. به هر کسی که مخالفت می کند بگویید که مخفیانه کانادایی هستید، حتی برای 24 ساعت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم