رقابت کسب و کارها برای انگیزه های آب و هوایی ایالات متحده

کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاران در تلاش هستند تا میلیاردها دلار از مشوق‌های انرژی پاک ایالات متحده بهره ببرند، چیزی که مدیران اجرایی و مقامات دولتی می‌گویند دیوانگی در انجام معاملات در بخش‌های انرژی تجدیدپذیر و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای است.

در یکی از اولین کنفرانس‌های بزرگ انرژی پاک پس از تصویب قوانینی پر از مشوق‌ها برای انرژی‌های تجدیدپذیر و سایر اقدامات اقلیمی، مدیران شرکت‌ها در جلساتی صرفاً در اتاق ایستاده درباره فولاد سبز و سوخت هیدروژنی شرکت کردند.

باب الیور، یکی از شرکای Change Energy Services، یک شرکت مشاوره مستقر در انتاریو که در تلاش برای طراحی سیستمی است، گفت: این رویداد در تضاد با کنفرانس‌های قبلی انرژی پاک بود که مدت‌ها در مورد فن‌آوری و فضیلت‌های سبز شدن صحبت می‌شد. سوخت هیدروژن را با کامیون تحویل دهید.

پیام این کنفرانس این است: دست نگه دارید – فناوری آماده است. اکنون زمان آن رسیده است که بخش خصوصی شروع به ریسک کند. تمرکز بر نحوه تجاری سازی شما است.

GCEI انرژی پاک جهانی 5.54٪

انجمن اقدام، که هفته گذشته توسط وزارت انرژی ایالات متحده در پیتسبورگ میزبانی شد، شامل سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و کارآفرینانی بود که همگی امیدوار بودند از گنجینه‌ای غنی از اعتبارات مالیاتی و سایر مشوق‌ها از قانون سرمایه‌گذاری در زیرساخت و مشاغل و قانون کاهش تورم بهره ببرند. لایحه زیرساخت به تنهایی بیش از 62 میلیارد دلار به وزارت انرژی برای پروژه های مرتبط با انرژی پاک اعطا می کند. IRA دارای حدود 370 میلیارد دلار آب و هوا و اقدامات حمایتی مرتبط با انرژی

دیوید ترک، معاون وزیر انرژی ایالات متحده در جریان مجمع جهانی اقدام انرژی پاک در پیتسبورگ سخنرانی کرد.


عکس:

شین دانلپ / شاتر استوک

در بسیاری از موارد هنوز مشخص نیست که این پول چگونه پرداخت می شود و با چه سرعتی می توان آن را اعطا کرد. وزارت انرژی گفته است که باید صدها کارمند را برای کمک به اجرای برنامه های جدید استخدام کند. جزئیات برای بسیاری از جوایز و مشوق‌ها، مانند جایزه‌ای که برای پروژه‌های انرژی تجدیدپذیر که از قطعات تولید داخلی استفاده می‌کنند، اعتبار مالیاتی پاداش ارائه می‌کند، واضح است.

به گفته هویو چونگ، یک سیاستمدار ارشد، انواع مهارت‌های مورد نیاز برای نظارت بر پروژه‌های نمایشی در مقیاس بزرگ، مانند مهارت‌هایی که قانون تأمین مالی می‌کند، با مهارت‌های مورد نیاز برای نظارت بر تحقیق و توسعه متفاوت است، چیزی که وزارت انرژی بیشتر به آن عادت کرده است. تحلیلگر در واشنگتن دی سی، اندیشکده بنیاد فناوری اطلاعات و نوآوری.

او گفت که “مدیریت و کارمندان برای چنین تلاش بزرگی به این سرعت سخت است.”

ویدئوی مرتبط: پول یک نقطه گیر در مذاکرات تغییرات آب و هوایی در سراسر جهان است. همانطور که اقتصاددانان هشدار می دهند که محدود کردن گرمایش زمین به 1.5 درجه سانتیگراد، تریلیون ها بیشتر از آنچه پیش بینی می شد هزینه خواهد داشت، WSJ به چگونگی هزینه کردن این بودجه و اینکه چه کسی باید پرداخت کند، می پردازد. تصویر: پرستون جسی/WSJ

از جمله اعلامیه های کنفرانس پیتسبورگ، راه اندازی یک برنامه 8 میلیارد دلاری ایالات متحده برای تأمین بودجه مراکز منطقه ای تولید و خدمات مرتبط با هیدروژن و ابتکار وزارت انرژی برای کاهش میزان دی اکسید کربن منتشر شده از استفاده از گرما در فرآیندهای صنعتی مانند تولید پلاستیک و باتری

دیوید ترک، معاون وزیر انرژی گفت، یکی از اهداف کنفرانس این بود که “بحث افتضاح عمومی-خصوصی در حاشیه داشته باشد.” “معامله سازی زیاد.”

یکی از شرکت‌هایی که در کنفرانس به دنبال شرکا و فرصت‌های تجاری بود، هلدینگ CF Industries مستقر در ایلینوی بود. شرکت،

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آمونیاک در جهان، یک عنصر کلیدی در بسیاری از کودها.

در حال حاضر، بیشتر آمونیاک از گاز طبیعی تولید می شود، در یک فرآیند گرما فشرده که دی اکسید کربن زیادی منتشر می کند، گاز گلخانه ای که عامل اصلی گرمایش جهانی است. لیندا دمپسی، معاون امور عمومی CF گفت: صنایع CF در حال ساخت کارخانه ای در لوئیزیانا است که هیدروژن – جزء آمونیاک – را با استفاده از فرآیندی که انتشار کربن ایجاد نمی کند، تولید می کند. این شرکت همچنین در حال بررسی دو کارخانه آمونیاک دیگر است که دی اکسید کربن را حذف کرده و سپس آن را در زیر زمین جدا می کند.

هر دوی این تلاش ها می توانند به طور بالقوه برای حمایت از قانون جدید واجد شرایط باشند.

CF همچنین به دنبال راه اندازی یک تجارت فروش آمونیاک به کشورهایی مانند ژاپن یا صنایعی مانند کشتیرانی است تا از آن به عنوان سوخت پاک سوز، مشابه هیدروژن استفاده کند. خانم دمپسی در یک میزگرد پر از هیدروژن در کنفرانس پیتسبورگ به اتاقی پر از مدیران و مقامات گفت: اگر آمونیاک به عنوان مشتق هیدروژن مطرح شود، به زیرساخت های بیشتری نیاز خواهیم داشت.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

به نظر شما چه مشوق هایی برای کسب و کارها در کاهش انتشار کربن موثرتر است؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.

هیتاچی انرژی، واحدی از شرکت ژاپنی هیتاچی Ltd.

که با خطوط تولید و انتقال برق سر و کار دارد، در کنفرانس شرکت کرده بود تا در مورد سیستم هایی صحبت کند که می توانند به منابع انرژی تجدیدپذیر مانند باد یا خورشید کمک کنند – که فقط در زمان مناسب آب و هوا تولید می کنند – به طور موثرتری به شبکه های برق تغذیه می کنند.

کلودیو فاچین، مدیر عامل هیتاچی انرژی گفت که در نسخه های قبلی کنفرانس شرکت کرده بود، اما امسال افزایش مشارکت و علاقه بخش خصوصی محسوس بود.

او گفت: «اکنون ایالات متحده یک سیگنال بسیار قوی برای تعهد به این انتقال انرژی داده است.

به Phred Dvorak در [email protected] بنویسید

حق نشر © 2022 Dow Jones & Company, Inc. کلیه حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم