خرابی SZA همه چیز را برای او به ارمغان آورد

سپس خانواده او متوجه شدند. SZA گفت: “خواهرم الاغ من را گرفت.” در باشگاه استریپ، «یک بنر از من بود با یک بطری هنسی، کنار یک میله. بد بود.» پانیا این موضوع را به مادرشان گفت و آدری بی‌درنگ به سمت باشگاه رفت. او نتوانست بنر را پیدا کند. اما با این حال، SZA با خنده در مورد خواهر و برادرش گفت: “خواهر من یک کرتین است.”

SZA در مالیبو گفت: «زمانی که من کاری را که آنها می خواستند انجام نمی دادم، مادرم به نوعی القا می کرد که باید بیرون بروم.» او خندید. من شروع کردم به ماندن روی کاناپه‌های مردم و بی‌هدف لرزیدن. این من را به افسردگی دیوانه‌وار فرو برد، اما در عین حال آتشی را زیر الاغم روشن کرد.»

اوضاع متشنج بود. آدری رو به من گفت: «او به دلایلی نام آلبومش را «Ctrl» گذاشت. من این تمایل را داشتم که با علایق او پیش بروم، اما نتیجه نهایی هم داشتم که فکر می‌کردم مناسب باشد.» رو گفت که تحصیلات دانشگاهی هم توسط او و هم شوهرش به ذهن سولانا کشیده شد. رو گفت: «بنابراین، بدیهی است که هنرها انتخاب من نبودند. اما سولانا عاشق موسیقی بود. یکی از دوستان نزدیک، دانیل پیر، از او خواست تا روی یکی از آهنگ‌هایش بخواند، و او در سال 2013 به Complex گفت: “این شروعی بود برای شنیدن صدای من و این که می‌توانم کاری انجام دهم.”

سولانا پس از تصدی کوتاه مدت خود در ایالت دلاور، برای یک تابستان در مؤسسه فناوری مد شرکت کرد. رو گفت: «کاش می‌دانستم که اکنون چه چیزی را می‌دانم، در مورد گوش دادن به آنچه فرزندتان به آن علاقه دارد و حمایت از آن، هر چه که هست.» رو در FIT گفت: “او در کلاس هایی شرکت کرد که ما برای آنها پول پرداختیم، و مهارت های او افزایش یافت.” رو گفت که مردم اغلب در ملاء عام به سراغ دخترش می‌رفتند و از کجا می‌توانستند وسایل دست ساز سولانا را بخرند. سولانا برای ناراحتی مادرش، مرتباً لباس‌هایش را برمی‌داشت و به تحسین‌کنندگان می‌داد – پیش‌آزمونی برای اشتراک‌گذاری صمیمیت‌های دوخته شده توسط SZA در میکس‌تپ‌های رایگان. رو گفت: «پیروی از رویاهای خود بسیار سخت است. «بسیاری از ما خیلی جوان آن را رها می کنیم، به خصوص اگر افرادی که به آنها احترام می گذاریم، دوستشان داریم و به آنها اعتماد داریم فکر می کنند که می توانیم یا باید کاری متفاوت انجام دهیم. من خیلی خوشحالم که او به من گوش نداد.»

جهش سولانا از پس از آن تابستان در FIT، هنگامی که او در Billionaire Boys Club، برچسب مد که توسط فارل ویلیامز و نیگو، امپرساریو موسیقی و لباس تأسیس شده بود، کارآموزی کرد. او همچنین برای Scott Sasso’s 10.Deep کار می کرد – یک برند لباس خیابانی که اکنون کاملاً منقرض شده است و در آن زمان به اندازه کافی در آهنگ های اولیه A$AP Rocky فریاد می زد.

سال 2011 سالی مجلل برای موسیقی سیاه بود. «انگیزه» وهم‌آور کلی رولند متعلق به ساعات پایانی کار بود، در حالی که «سوپر باس» نیکی میناژ بر رادیو حکومت می‌کرد. بیانسه اولین بارداری خود را با مالش شکم هنگام اجرای آهنگ Love on Top در مراسم جوایز موسیقی ام تی وی اعلام کرد. و «ما عشق را پیدا کردیم» ساخته ریحانا و کالوین هریس در صدر ترانه‌ها قرار داشت. این آهنگ و ویدیوی مسحورکننده آن، ریحانا را به عنوان خانواده سلطنتی دختر سیاهپوست مارپیچ معرفی کرد. تایلر، خدمه آتیه عجیب Creator’s Odd Future، به ویژه فرانک اوشن، سید و دومین جنسیس، بچه‌های اعتراف‌گر جدید، روان و جهنمی بودند که روی صحنه مانند پانک‌هایی که با خواننده‌های رپ پوس تلاقی می‌کردند وحشی بودند. در آن زمان، میکس‌تپ‌های غیرقانونی، نه بر خلاف رادیوهای دزدان دریایی نسل‌های قبلی، نقطه پایان خلاقیت موسیقی بودند – هنرمندانی که بدون مجوز یا پرداخت حق چاپ روی ضربات هنرمندان دیگر قافیه می‌کردند – و SZA آهنگ‌های خودش را از طریق ابزارهای اینترنتی که از تهیه‌کنندگانی از جمله براندون جدا شده بود می‌خواند. DeShay، یکی از اعضای سابق Odd Future.

در این هوای پر بار بود که SZA متوجه شد که تجهیزات 10.Deep را به تیم سرگرمی Top Dawg در نیویورک تحویل می دهد. Top Dawg Entertainment که در سال 2004 توسط آنتونی تیفیث، که توسط Top Dawg کار می‌کند، تأسیس شد، یک برچسب مستقل از کارسون، کالیفرنیا، در نزدیکی پروژه‌های مسکن عمومی Nickerson Gardens واتس، جایی که تیفیث و پانچ هندرسون در آنجا بزرگ شدند، است. به نظر می رسید که TDE از خاکستر Death Row Records برخاسته است. در اوایل دهه 2010، این برچسب صعودی بود. یک بچه میکس تیپ لس آنجلسی، قهرمان وبلاگ نویسان و امضاکننده TDE به نام کندریک لامار در حال تیتراژ یک ویترین در Gramercy Theater بود. اولین آلبوم او، “Section.80” بر رپ زیرزمینی حاکم بود و او را به عنوان تمرکز اصلی لیبل معرفی کرد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه