ثبت بیش از 3هزار تومان درخواست وام در فاز آزمایشی

پس از استقبال کاربران دیجی‌پی از فاز آزمایشی خدمات اعتبار بانک ملت، این طرح وارد فاز عملیاتی می‌شود و از این پس، همه را با شرایط مشخص شده، می‌توان این طرح را به‌سرعت دریافت کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی دیجی‌پی، از هفته دوم مرداد ماه ۱۴۰۱، ارائه سرویس خرید اقساطی از دیجی‌کالا با شرایط جدید و با همکاری بانک ملت، آغاز و فرصتی فراهم می‌شود تا آنها حساب خود را در این بانک سقف تا سقف ۳۰ میلیون تومان از دیجی‌کالا خریداری کنند و هزینه کنند. را به صورت اقساطی بپردازند. در فاز آزمایشی این طرح و بدون اطلاع‌رسانی درخواست بیش از صد هزار درخواست برای دریافت این درخواست ثبت شد (نزدیک به ۳۰۰۰ معادل ۹۰ میلیارد تومان در هر روز) و با وجود آن‌که مدت زمان پیش‌بینی شده برای یک فاز آزمایشی دو ماه در نظر گرفته شده است. بود، به دلیل افزایش، فاز اجرایی و عملیاتی این طرح از بیستم شهریور آغاز شد.

طرح جدید خرید اقساطی دیجی‌کالا در صورت داشتن شرایطی مانند حساب فعال در بانک ملت، دسته چک به‌نام کاربر متقاضی و کسب رتبه اعتباری مورد نیاز در فرآیند اعتبارسنجی می‌توان سقف ۳۰ میلیون تومان اعتبار از بانک ملت و از بین ۸ میلیون تومان دریافت کرد. میلیون تنوع کالایی در دیجی کالا اقساطی خرید کنند.

درخواست کنندگان برای دریافت این اعتبار، نیازی به ضامن ندارند و همه کاربرانی که در رده سنی ۱۸ تا ۷۰ سال قرار دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

به گفته‌های روابط عمومی دیجی‌پی با وجود آن‌که همه فرآیندها ثبت نام تا دریافت وام، به‌صورت غیرحضوری، و به‌راحتی از طریق اپلیکیشن‌های قابل انجام و پی‌گیری، این شرکت برای کاربران حال حاضر و تسریع در دریافت مدارک و چک، دو مرکز حضوری پشتیبانی عملیات را انجام می‌دهد. غرب تهران (شهرک غرب) و شرق (نارمک) راه‌اندازی کرده است تا کاربرانی که مراحل پردازش را دریافت می‌کنند، با همکاری این شرکت انجام می‌دهند، به این دو مرکز مراجعه می‌کنند.

در وب‌سایت دیجی‌پی، می‌توانید به اطلاعات جامع‌تری درباره نحوه دریافت این شرایط اعتباری و مورد نیاز برای آن دست پیدا کنید و در اپلیکیشنی برای ثبت درخواست این اعتبار اقدام کنید.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه