توییتر قصد دارد قابلیتی را ارائه دهد که به کاربران امکان می دهد کنترل کنند چه کسی می تواند آنها را در توییت ها برچسب گذاری کند | اخبار فناوری

دهلی نو: به سادگی با نام بردن از شخصی در توییتر، کاربران می توانند با تعداد زیادی از افراد ارتباط برقرار کنند. همه کاربران به این قابلیت دسترسی دارند، بنابراین ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد. بر اساس برنامه های فعلی، کاربران به زودی می توانند کنترل کنند که چه کسی می تواند آنها را در توییتر ذکر کند. به گفته محقق مشهور جین مانچون وانگ، پلتفرم میکروبلاگینگ در حال آزمایش است که همه نام‌های @ را مسدود کند یا فقط برای گروه خاصی از دنبال‌کنندگان شما مجاز باشد.

در توییتر، او حتی یک اسکرین شات از این ویژگی منتشر کرد. هیچ کاربر تصادفی توییتر نمی تواند شما را با این ویژگی در پست های بی معنی تگ کند. کاربران باید منتظر بمانند تا از این ویژگی استفاده کنند زیرا در مرحله آزمایش است. پس از انتشار، کاربران می توانند از مزایای این ویژگی استفاده کنند. (همچنین بخوانید: یک مرد 77 ساله با استفاده از این ترفند در قرعه کشی 41 میلیون روپیه برنده شد)

نکته قابل توجه، طراح حریم خصوصی توییتر Dominic Camozzi قبلا اذعان کرده بود که این ویژگی در حال توسعه است. به گزارش The Verge، این توییت بعدا حذف شد. (همچنین بخوانید: گوشی هوشمند شما چقدر تشعشع می کند؟ آیا ایمن هستید؟ فقط با شماره گیری این شماره متوجه شوید)

در توییتر، کاربران از قبل می‌توانند انتخاب کنند که در توییت به کسی که نامشخص است اشاره نکنند. با انجام این کار، دسته توییتر آنها همچنان در توییت قابل مشاهده خواهد بود، اما دیگران نمی توانند روی آن ضربه بزنند تا مستقیماً به نمایه شما بروند. تنها راهی که آنها می توانند با حساب شما تماس بگیرند این است که به صورت دستی به دنبال دستگیره باشند.

توییتر قابلیتی را ارائه می‌کند که در آن کاربران می‌توانند انتخاب کنند چه کسی می‌تواند به توییت‌های آنها پاسخ دهد، با گزینه‌هایی مانند تنها مواردی که در توییت مشخص شده‌اند، تا به مصرف‌کنندگان کنترل بیشتری بدهد.

علاوه بر این، توییتر شروع به اطلاع رسانی به کاربرانی کرده است که از توییت ها اسکرین شات گرفته اند و آنها را تشویق می کند که در عوض توییت ها را پست کنند. این به این دلیل است که توییتر دیگر کاربران را به گرفتن اسکرین شات توییت تشویق نمی کند. با ارسال اسکرین شات در سایت های دیگر، هدف آن اطمینان از دسترسی فعال ترین کاربران پلت فرم به توییت ها است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم