تعداد فزاینده ای از غیرنظامیان برای دفاع از ارمنستان داوطلب می شوند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

ذهنیت تعداد فزاینده ای از غیرنظامیان داوطلب برای دفاع از ارمنستان در برابر نیروهای آذربایجان، “همیشه مراقب در صورت حملات جدید” است.

آموزش داوطلبان توسط Voma، بزرگترین گروه شبه نظامی در کشور هدایت می شود. یکی از داوطلبان، آرام، 18 ساله، می گوید که آماده رفتن به خط مقدم است. او و سایر داوطلبان منتظر چراغ سبز وزارت دفاع ارمنستان هستند تا به سمت مرز حرکت کنند، جایی که آتش بس شکننده است.

واگنک وارطان، معاون آموزشی ووما، محتاط است. “ما می خواهیم توانایی آنها را برای مقابله با دشمن آزمایش کنیم زیرا هیچ یک از داوطلبان تجربه نظامی ندارند. من هستم. [. . .] تاکید کرد زیرا اکثریت مردم این کشور آمادگی ندارند و نمی خواهند تمرین کنند و این گروه کوچک نمی توانند از کشور ما دفاع کنند.”

ولما همچنین درهای خود را در ایروان پایتخت ارمنستان به روی غیرنظامیانی که می خواهند در زمینه حمل سلاح، کمک های اولیه و سازماندهی کمک به جنگجویان آموزش ببینند، باز کرده است.

این سازمان که در سال 2014 تأسیس شد، عمدتاً توسط مهاجران ارمنی تأمین مالی می شود که تحت تأثیر درگیری های مکرر قرار گرفته اند.

برای تماشای گزارش کامل روی پخش کننده ویدیوی بالا کلیک کنید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances