باور این 4 افسانه‌های مربوط به خرید لینک سازی خارجی شما را از رشد بازمی‌دارد.

اگر مقاله یا گزارش تحقیقی پیدا کردید که مدتی است به روز نشده است ، بررسی کنید تعداد لینک های موجود در این مقاله چقدر است. به همین دلیل بسیاری از ایمیل های ارتباطی پاسخی دریافت نمی کنند. البته ، من در مورد دایرکتوری های هرزنامه ای که فقط به خاطر لینک وجود دارد صحبت نمی کنم. این برند یک کتابخانه بارگیری رایگان از عکس ها ایجاد کرده است که دارای فروشندگان واقعی و غیر کلیشه ای است. این تاکتیک شامل دستیابی به وب سایتی است که دارای پیوند خروجی خراب است (پیوند به منبع خارجی) و پیشنهاد می کند آن را با پیوند به یکی از صفحات شما به روز کنند. با تحقیق در مورد مقالاتی که مربوط به محتوایی هستند که تبلیغ می کنید و از قبل دارای بخش “بیشتر بخوانید” ، می توانید آنها را پیدا کنید . https://xseo.ir/ کنید بفهمید کدام ابزار یا ژنراتور در حال حاضر بیشترین بک لینک را دریافت می کند. الکس بیرکت ، مدیر ارشد بازاریابی رشد در HubSpot ، از این رویکرد با وبلاگ شخصی خود نیز استفاده می کند. هر بار که شخصی از شما نقل قول می کند ، بک لینک دریافت خواهید کرد. گوگل با معرفی مفهومی به نام Page Rank این الگوریتم را نشان داد که از تعداد لینک های خارجی برای سنجش میزان محبوبیت یک صفحه استفاده می کند. Th is was gen erat​ed  by GSA C on᠎tent Gen​erat or​ Demover᠎sion!

مطابق هر کمپین تبلیغاتی ، یک پیام کوتاه قانع کننده و یک ایمیل سفارشی به شما کمک می کند تا برجسته شوید. پس از فعال شدن محتوا ، می توانید با وبلاگ نویسان یا روزنامه نگارانی که به محتوای قدیمی پیوند داده اند تماس بگیرید تا از نسخه به روز شده شما مطلع شوند. وبلاگ نویسانی که گزیده لینک­ها را منتشر می کنند کسانی هستند که دوست دارند به مطالب پر­محتوای مرتبط لینک بدهند و از آنها لینک دریافت کنند. حتی اگر نامه پیگیری از نویسنده دریافت نکرده اید ، به انتشارات توجه داشته باشید تا ببینید آیا در نهایت نقل قول شما به قطعه تبدیل می شود یا خیر. سعی کنید به دنبال مقالاتی باشید که در مورد روند بازاریابی صحبت می کنند و مقالات دیگر را پیشنهاد می کنند. در کلاس های آموزش سئو که در آموزشگاه سئو دارکوب از درک چگونگی بهینه سازی متن لینک گرفته تا تسلط بر تکنیک های مختلف و الگوریتم های موتور های جست و جو آموزش داده می شود پس اگر قصد یادگیری این مطالب به شکل دقیق و عملی را دارید، با ما تماس بگیرید. برای اینکه بتوانید درک کنید که این مقالات Best X در صنعت شما چقدر محبوب هستند ، از یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید و میزان جستجوی ماهانه را بررسی کنید.

برای اینکه بتوانید از مارک های دیگر از گالری عکس رایگان استفاده کنید ، این کمپین خلاقانه از LinkedIn: چهره واقعی فروش را بررسی کنید . و از ابزار Check My Link استفاده کردم تا لینکهای شکسته را پیدا کنم. میتوانید از یک ابزار به نام mozbar استفاده کنید و بفهمید وبسایت موردنظر اسپم است یا خیر. در واقع گاه شما میتوانید به راحتی از یک سایت انگلیسی زبان با اتوریتی بالای ۹۰ نیز بک لینک بگیرید، در صورتیکه در وب فارسی سایتی با اتوریتی بالای ۹۰ اصلا نداریم. اینفوگرافی ها احتمالاً متداول ترین دارایی بصری هستند که برای کسب بک لینک استفاده می شوند. به عبارت ساده تعریف Backlink مربوط به زمانی است که سایت دیگری در جایی از محتوای خود به سایت شما پیوند (لینک) می دهد. https://xseo.ir/link-building بک لینک های مربوط به مرجع دامنه بالا تنها مزیت این تاکتیک نیستند (گرچه به تنهایی سود بزرگی محسوب می شوند). من دریافتم که به طور متوسط از هر 10 پاسخ دو پاسخ گرفته می شود. اگر نشریات زیادی وجود دارد که به آن محتوا اشاره می کنند ، خود را یک گوهر واقعی می دانید. شما می توانید به سادگی پیش بروید و یک قطعه بهتر و تازه را با داده های مرتبط تر ایجاد کنید.

برای شروع ، به سادگی در HARO مشترک شوید (به خبرنگار دیگری کمک کنید). به عنوان مثال، اگر وبسایت هدف در مورد پخت و پز است، لینکی از یک وبلاگ مرتبط با غذا یا وبسایت دستور پخت غذا بسیار باارزشتر از لینکی از یک وبسایت خبری است. Ultimate Guide بخشی از محتوا است که به عنوان بهترین ، جامع ترین منبع در مورد یک موضوع مشخص طراحی شده است. دلیل اینکه این Ultimate Guide ها بک لینک ورودی را جذب می کنند این است که به وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران کمک می کنند تا مفهومی را که ذکر می کنند ارجاع دهند. سایت های وبلاگدهی ایرانی و خارجی زیادی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. مهمترین چشم اندازها را در یک لیست جمع آوری کرده و براساس اقتدار دامنه (یا اگر از Ahrefs استفاده می کنید Domain Rating) ، مشخصات بک لینک ، رتبه بندی و پتانسیل ترافیک ارجاع آنها را اولویت بندی کنید.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما