باله شهر نیویورک برای قدردانی از گذشته و حال در سال 75

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد باله نیویورک سیتی هفتاد و پنجمین سالگرد خود را در فصل آینده با ترکیبی از قدیم و جدید جشن خواهد گرفت و به میراث یکی از بنیانگذاران خود، جورج بالانچین، و همچنین مشارکت‌های اخیر در رپرتوار احترام می‌گذارد.

این فصل شامل آثار کلاسیک Balanchine مانند «Serenade» و «Prodigal Son» و همچنین چندین نمایش جهانی خواهد بود، از جمله توسط Alexei Ratmansky، طراح رقص مشهور، که در ماه اوت به عنوان هنرمند در محل اقامت به شرکت ملحق می‌شود.

وندی ویلان، معاون مدیر هنری سیتی باله، گفت که این فصل به منظور نمایش “میراث واقعی نوآوری” این شرکت است.

او در مصاحبه ای گفت: «ما از ایده درخت لذت بردیم، از ایده ساختن ریشه ها به یک درخت گلدار.»

این فصل که حدود 160 اجرا دارد، در 19 سپتامبر با سه‌گانه رقص خالص بالانچین “جواهرات” آغاز می‌شود. در اکتبر، این شرکت اولین اجرای خود را در 11 اکتبر 1948 با برنامه ای از Balanchine “Concerto Barocco”، “Orpheus” و “Symphony in C” بازسازی خواهد کرد. قسمت اعظم باقی فصل پاییز با 27 اجرای تماما بالانچین به آثار او اختصاص خواهد یافت.

این شرکت همچنین رقصندگانی از جمله مریل اشلی و سوزان فارل را که با بالانچین کار کرده‌اند را برای کمک به تمرین رقصندگان وارد می‌کند.

جاناتان استافورد، مدیر هنری سیتی باله، بالانچین را که در سال 1983 درگذشت، «نیروی محرکه ما» نامید. میراث او با انتشار اخیر بیوگرافی، خاطرات و پادکست در مورد او همچنان در فرهنگ عامه مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد. استافورد گفت که تاثیر او هنوز روی صحنه قابل لمس است.

او در مصاحبه‌ای گفت: «او از این ایده دفاع می‌کرد که موسیقی رقص را به حرکت در می‌آورد، و اینکه موسیقی چقدر برای هر کاری که انجام می‌دهیم اهمیت دارد. “ریشه های آنچه او گذاشت هنوز هم بخشی از کار روزانه ما است.”

فصول زمستان و بهار شامل کارهای هنرمندان معاصر بیشتری خواهد بود و اولین نمایش جهانی آن توسط راتمانسکی و جاستین پک، طراح رقص و مشاور هنری مقیم شرکت انجام می شود. (قسمت‌های رقص کوپلند پک که امسال برای اولین بار به نمایش درآمد، نیز بازخواهد گشت.)

تیلر پک، رقصنده اصلی این کمپانی، و امی هال گارنر، طراح رقص، اولین آثار خود را برای City Ballet به نمایش خواهند گذاشت.

این مجموعه همچنین شامل «کارناوال حیوانات» کریستوفر ویلدون، «فرشتگان سرخ» ساخته اولیسس داو و «تصاویر در نمایشگاه» راتمانسکی و دیگر آثار است.

اعلامیه شرکت در ژانویه مبنی بر استخدام راتمانسکی، یکی از هنرمندان مورد تقاضا و محترم باله، یک کودتا بود. او 13 سال گذشته را در تئاتر باله آمریکایی گذرانده است.

راتمانسکی که دارای پیشینه مختلط روسی و اوکراینی است و در کیف بزرگ شده است، هنوز جزئیاتی در مورد کار جدید خود ارائه نکرده است. در این فصل همچنین «اودسا» او که در سال 2017 در شهر باله نمایش داده شد، نمایش داده خواهد شد.

ویلان گفت: “ما هیجان زده هستیم که ببینیم او چه چیزی را مطرح می کند.”

سیتی باله در تلاش است تا حس عادی را پس از آشفتگی بیماری همه گیر، که زندگی حرفه ای بسیاری از ستاره های در حال ظهور را مختل کرد و منجر به از دست رفتن میلیون ها نفر از درآمد بلیط شد، بازگرداند.

ویلان گفت که این شرکت اکنون در موقعیت قوی تری قرار دارد.

او گفت: «مخاطبان برگشته‌اند. “رقصنده ها برگشتند. محصول تازه‌ای وجود دارد که در شرکت در حال افزایش است و احساس فوق‌العاده‌ای دارد.»

او افزود: «این بخشی از 75 سال ما بوده است. «همه این نسل های جدید که در این راه آمده اند. و این بخشی از چیزی است که ما به آن احترام می گذاریم.»

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه