اوپن استرالیا: دانیل کالینز بعد از اینکه اشتباهاً پیروزی را خیلی زود در تای بریک جشن گرفت، “کمی خجالت زده” رفت.CNN

ما همه آنجا بوده ایم. شما در میانه رقابت و در هیاهوی جنگ هستید، لحظه و امتیاز مسابقه را از دست می دهید.

متأسفانه برای دنیل کالینز آمریکایی، لحظه لغزش او در جریان مسابقه دور دوم او در اوپن استرالیا در یک تای بریک مهم ست سوم در روز چهارشنبه اتفاق افتاد.

در بازی مقابل کارولینا موچووا از جمهوری چک، بازیکن شماره 13 درگیر یک نبرد وحشیانه بود که در آن ست اول را به سختی از دست داد و سپس برای بردن ست دوم مسابقه داد.

ست پایانی بین این دو تنه زد و در نهایت به یک تای بریک نیاز داشت تا فریم تصمیم‌گیری شود.

کالینز با برتری 6-3 پیش رفت و وقتی فورهند موچووا از محدوده خارج شد و به کولینز امتیاز هفتم را داد، آمریکایی راکت خود را به نشانه شادی رها کرد و قبل از اینکه دستانش را بالای سرش بردارد و با حرکتی که انگار می خواهد بگوید “متشکرم”.

تنها مشکل این است که پس از تغییر قوانین در چند سال گذشته، اگر یک مسابقه گرند اسلم به شش گیم در ست نهایی برسد، برنده اولین بازیکنی خواهد بود که 10 امتیاز با برتری دو یا بیشتر امتیاز کسب کند. چیزی که ظاهراً کالینز فراموش کرده بود.

پس از برداشتن راکت خود و رفتن به سمت تور برای دست دادن با موچووا و داور طبق سنت، به نظر می رسید کالینز در مورد اینکه چرا هیچکس حرکت نمی کند، گیج به نظر می رسد.

داور مسابقه به نایب قهرمان سال گذشته گفته بود که او هنوز سه امتیاز دیگر پیش از کسب پیروزی دارد و باعث شد کالینز در حالی که دوباره برای سرویس بازمی‌گشت لبخند بزرگی بزند.

کالینز پس از آن در طول مصاحبه دادگاه اعتراف کرد: “من کمی خجالت کشیدم.” پیش از این هرگز مجبور نبودم در ست سوم گرند اسلم بازی تای بریک کنم.

کالینز در مبارزه علیه موچوا.

من واقعاً فکر می کردم بازی تمام شده است. با خودم گفتم لااقل با گیاه روبرو نشدی. من باید همه چیز را در چشم انداز نگه می داشتم… من واقعاً با امتیاز خوب نیستم، بنابراین شاید باید کمی روی آن کار کنم.”

خوشبختانه برای کالینز، او توانست سه امتیاز پایانی را بدون مشکلات زیادی به دست آورد و با نتیجه 6-7 (1-7) 6-2 7-6 (10-6) پیروز شد و به او اجازه داد تا این بار پس از دو بازی به درستی جشن بگیرد. نبرد یک ساعت و 55 دقیقه ای

کالینز اولین کسی نیست که به خاطر فراموش کردن تای‌بریک‌ها به امتیاز 10 دچار مشکل می‌شود، در حالی که کایا کانپی و ژنگ کینوون در اوایل سال گذشته جشن گرفتند.

کالینز اکنون در روز جمعه در دور سوم با النا ریباکینا شماره 22 بازی خواهد کرد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه