انتظار می رود اختلالات مراقبت از کودک با نزدیک شدن به پایان بودجه رکورددار

به مدت دو سال، ایالات متحده به طور موثر آزمایشی را در زمینه تأمین بودجه فدرال ارائه دهندگان مراقبت از کودکان انجام داده است. 24 میلیارد دلاری که برای کمک به بیماری همه گیر پرداخت شده است، بزرگترین سرمایه گذاری در مراقبت از کودکان در تاریخ ایالات متحده بوده است. ارائه دهندگان مراقبت از کودکان از این پول برای افزایش حقوق معلمان، خرید لوازم و پرداخت وام مسکن استفاده کرده اند.

در سپتامبر، این وجوه منقضی می‌شود، یکی از آخرین مزایای شبکه ایمنی دوران همه‌گیری که پایان می‌یابد. این یک بحران در آینده برای صنعت است و می تواند منجر به افزایش شهریه، اخراج و تعطیلی شود. بر اساس گزارشی که چهارشنبه توسط بنیاد قرن منتشر شد، در مجموع، مراقبت از کودکان ممکن است برای سه میلیون کودک مختل شود، نزدیک به یک سوم کودکانی که در مراقبت از کودک هستند.

انجمن ملی آموزش کودکان خردسال به طور منظم صاحبان مراقبت از کودکان و کارگران را مورد بررسی قرار می دهد. در جدیدترین نظرسنجی خود در مورد کمک هزینه ها، در اکتبر 2022، چهار نفر از هر 10 مدیر و مالک در سراسر کشور گفتند که باید شهریه را با پایان یافتن کمک های مالی در پاییز امسال افزایش دهند.

بیش از یک چهارم گفتند که باید دستمزدها را کاهش دهند – از میانگین دستمزد ساعتی حدود 12 دلار. نزدیک به یک سوم از ارائه دهندگان، از جمله 44 درصد آنهایی که متعلق به اقلیت ها هستند، گفتند که ممکن است شغل خود را ترک کنند یا در مورد مراقبت از کودکان در خانه، به طور کلی تعطیل شوند.

جولی کاشن، یکی از همکاران ارشد بنیاد قرن و نویسنده گزارش جدید، گفت: «تامین مالی فدرال تفاوت بزرگی ایجاد کرد. عواقب بزرگ و وحشتناکی برای کارکنان مراقبت از کودکان، برای خانواده‌ها و کارفرمایان خواهد داشت.»

جن وایت فردریکسون، مدیر آن، گفت که Child’s Corner، که از 80 کودک در Millcreek، یوتا مراقبت می کند، ماهانه 26000 دلار کمک هزینه دریافت می کند. او گفت که بدون کمک های مالی، این مرکز که والدینش 40 سال پیش راه اندازی کردند، در طول همه گیری همه گیر بسته می شد.

او گفت که او از این پول برای افزایش دستمزد ساعتی به 15 دلار استفاده کرد “زیرا همه آنها سزاوار آن هستند.” او گفت وقتی کمک های مالی به پایان می رسد، “طرح در حال افزایش شهریه است.” او قبلاً آن را از 900 دلار در ماه برای یک کودک 2 ساله به 985 دلار افزایش داده است و احتمالاً آن را به بالای 1000 دلار خواهد رساند.

برای لورنا ادکینز، که Growing Places را از خانه‌اش در هانتینگتون، W.Va. اداره می‌کند، این گزینه برای خانواده‌هایش نیست: «شهریه را افزایش دهید؟ نه در ویرجینیای غربی، نه در این اقتصاد، نه اینجا.»

او ماهانه 3200 دلار دریافت کرده است. او آن را صرف دستمزدها، لوازم نظافت، خدمات آب و برق و جبران افزایش قیمت مواد غذایی کرده است. پس از هزینه‌ها، او گفت که دستمزد دریافتی‌اش در منزل بدون کمک هزینه حدود 2.50 دلار در ساعت است. او گفت که با پایان یافتن کمک های مالی، همراه با افزایش هزینه ها و مقررات جدید برای ارائه دهندگان، قصد دارد زودتر بازنشسته شود.

او گفت: «افراد زیادی در مراقبت از کودکان هستند که به این دلیل تعطیل می شوند. “این فقط یک واقعیت است.”

به گفته تحلیلگران و ارائه دهندگان، صندوق های امداد فدرال صنعت را نجات داد. از هر سه ارائه‌دهنده مراقبت از کودک یک نفر – 70000 نفر – که کمک هزینه دریافت می‌کنند ممکن است بسته شده باشند. بر خلاف مدارس دولتی، مراقبت از کودکان تقریباً به طور کامل توسط شهریه خصوصی تأمین می شود. هنگامی که در طول قرنطینه خشک شد، ارائه دهندگان نمی توانستند شناور بمانند.

اما این بخش حتی قبل از همه گیری ناامن بود. جانت یلن، وزیر خزانه داری، مراقبت از کودکان را نمونه کتاب درسی بازار شکسته نامیده است. کارگران کمتر از 98 درصد از مشاغل دیگر حقوق دریافت می کنند، اما بسیاری از ارائه دهندگان نمی توانند قیمت ها را افزایش دهند زیرا والدین اغلب نمی توانند آن را بپردازند. در حال حاضر، نیمی از والدین بیش از 20 درصد از درآمد خانواده خود را صرف مراقبت از کودکان می کنند.

کیتلین مک‌لین از مرکز مطالعه استخدام مراقبت از کودکان در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، گفت: «کمک‌های مالی واقعاً برای پشتیبانی از سیستمی طراحی شده‌اند که قبلاً قبل از همه‌گیری با شکست مواجه شده بود».

این بیماری همه گیر همچنین تجارت را تغییر داد. در برخی مکان‌ها، والدین به همان اندازه که قبلاً از مراقبت منظم از کودک استفاده نمی‌کنند، بسیاری از آنها در خانه کار می‌کنند. استخدام نیز بسیار سخت‌تر شده است، زیرا مشاغل دیگر، در بسیاری موارد کم‌تر، شروع به پرداخت بیشتر کرده‌اند.

در نظرسنجی انجمن ملی آموزش کودکان خردسال، دو سوم ارائه دهندگان گفتند که با کمبود نیروی کار مواجه هستند، و از این تعداد، تقریباً نیمی از آنها گفتند که به دلیل آن از کودکان کمتری نسبت به آنچه که دوست دارند مراقبت می کنند.

سه چهارم ارائه دهندگان مراقبت از کودکان که کمک هزینه دریافت کرده اند، از بودجه برای پرداخت حقوق معلمان استفاده کرده اند. در حال حاضر آنها با کاهش دستمزد مواجه هستند – در حالی که در استخدام هستند.

بروک اسکیدمور گفت: «ما اکنون به گوشه‌ای برگشته‌ایم، زیرا نمی‌توانیم دستمزد آن‌ها را کاهش دهیم، زیرا در این صورت قطعاً معلم نخواهیم داشت، و نمی‌توانیم نرخ‌های خود را برای والدین افزایش دهیم، زیرا والدین نمی‌توانند بیش از آنچه هستند پرداخت کنند». ، که با برادرش صاحب درخت در حال رشد در نیو گلاروس، ویس است.

24 میلیارد دلار برای تثبیت صنعت در برنامه نجات آمریکا آمده است و کمک های مالی بر اساس قوانین مختلف توسط ایالت ها توزیع می شود. بیش از 80 درصد از ارائه دهندگان آنها را دریافت کردند. پیش از این، حمایت فدرال برای مراقبت از کودکان عمدتاً از طریق کمک های بلاکی که ایالت ها برای حمایت از والدین کم درآمد استفاده می کنند، انجام می شد. کنگره همچنین این کمک‌ها را 29 میلیارد دلار در طول همه‌گیری افزایش داد که قرار است در سپتامبر 2024 منقضی شود.

برخی از دموکرات‌های کنگره خواستار تمدید یا دائمی شدن یارانه‌های مراقبت از کودکان هستند. برخی از جمهوری خواهان نیز افزایش بودجه فدرال برای مراقبت از کودکان را پیشنهاد کرده اند.

سناتور برنی سندرز که اخیراً گزارشی در این زمینه با سناتور پتی موری منتشر کرده است، گفت: «اگر اجازه دهیم این صخره رخ دهد و میلیاردها دلاری را که برای تثبیت مراقبت از کودکان صرف کرده‌ایم از دست بدهیم، وضعیت فاجعه‌بار را حتی بدتر خواهد کرد. “

با این حال، لایحه بزرگ شبکه امنیت اجتماعی دموکرات ها، که شامل مراقبت از کودکان یارانه ای و پیش از K جهانی می شد، به تصویب نرسید. جمهوری خواهان به همراه جو مانچین، سناتور دموکرات، از جمله نگرانی های دیگر، گفتند که سرمایه گذاری ها بسیار گران است. مقامات ارشد دولت بایدن گفتند که میلیاردها بودجه اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بعید به نظر می رسد، به ویژه با توجه به فشار اخیر جمهوری خواهان برای محدود کردن هزینه های دولت.

برخی از ایالت ها و مناطق راه هایی برای ادامه دادن یارانه به مراقبت از کودکان پیدا کرده اند و برخی دیگر در حال بررسی آن هستند. مینه سوتا 750 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد. سیاست گذاران در مین ادامه سرمایه گذاری های دوران همه گیری را پیشنهاد کرده اند. در نوامبر، نیومکزیکو اصلاحیه قانون اساسی را برای تضمین حق آموزش در دوران کودکی تصویب کرد.

Adaeze Ngoddy، مالک مرکز مراقبت از کودکان و آموزش اولیه رکس در رکس، گا، گفت که امیدوار است راهی برای ادامه کمک مالی وجود داشته باشد. او گفت که حتی با 51000 دلار کمک های مالی ماهانه، کسب و کار او به طور کامل پس از همه گیری بهبود نیافته است و نتوانسته است برای شش موقعیت آموزشی آزاد استخدام کند.

او گفت: “امیدوارم تا زمانی که اوضاع عادی شود ادامه دهند.”

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه